Park Min-Young / Kim Na-Na – City Hunter

Kim Na-Na

City Hunter

Eski bir judocu olun Kim Na-Na (Park Min-Young) Kore Başkanlık Ofisi’nde koruma olarak çalışmaktadır ve kendini Ulusal İletişim Takımı’nın çalışanı Lee Yoon Sung ve Kim Yoong Su adında bir savcı ile aşk üçgeninin ortasında bulur.

Son Tae Young

Son Tae Young
South Korean actress and former Miss Korea.
Doğum tarihi ve yeri:19 Ağustos 1980 , Daegu, Güney Kore
Evliliği:Kwon Sang-woo (2008-)
Born: August 19, 1980
Daegu, South Korea
Other names: Sohn Tae-young
Education: Sangmyung University – Major in Dance
Occupation: Actress
Years active: 2000-present
Agent: H8 Company (2013-present)
Spouse(s): Kwon Sang-woo (m. 2008)
Children: 2
Korean name:
Hangul: 손태영
Hanja: 孫泰英
Revised Romanization: Son Tae-yeong
McCune–Reischauer: Son Taeyŏng
Filmography:
Television drama[edit]
Year Title Role Network
2001 Pure Heart Cha Da-hye KBS2
2002 Remember Shin Ji-eun MBC
2003 One Million Roses Park Hye-ran KBS2
2004 Banjun Drama “Romance Solver” SBS
Banjun Drama “Cute Hostage” SBS
2005 Marrying a Millionaire Jung Soo-min SBS
2006 Yeon Gaesomun Hong Bol-hwa SBS
Freeze Ehwa CGV
2007 I Am Sam Shin So-yi KBS2
2008 Drama City “Love Hunt, Thirty Minus Three” Yi-kyung KBS2
Iljimae Lee Yeon SBS
2009 Two Wives Han Ji-sook SBS
2013 Queen of Ambition room salon customer
(cameo, episode 2) SBS
You’re the Best, Lee Soon-shin Lee Hye-shin KBS2
2014 Into the Flames Kumiko TV Chosun
Film:
Year Title Role Notes
2003 My Daddy cameo short film
2004 Ghost House Soo-kyung
2005 Sad Movie Choi Suk-hyun
2006 3 Colors Love Story[32][33] Yoo-mi segment: “I Can Hear the Memory”
2007 The Railroad Lee Han-na
2008 Crazy Waiting Kim Hyo-jung
2014 Love War
Variety show:
Year Title Network Notes
2000 야!한밤에 KBS2 MC
2001 Movies and Popcorn KBS2 MC
Section TV MBC MC
Inkigayo (Popular Music) SBS MC
2008 Son Tae-young’s Life Magazine Dong-A TV MC
2011-2012 Actress House – Season 2 Fashion N MC
2011 Entertainment Inside Channel A MC[34]
K-PopCon Channel A
2013 Son Tae-young’s W Show! KBS W MC
Music video:
Year Song Title Artist
2002 “La La La” Lee Soo-young
2003 “Because I’m a Girl” Kiss
2005 “추억은 시간이 지운다” Youme
2008 “Always with Me”[9] Revi
Awards:
Year Award Category Nominated work Result
2000 44th Miss Korea Pageant 2nd Runner-up (Miss International Korea) N/A Won
40th Miss International Pageant 1st Runner-up N/A Won
Miss Photogenic N/A Won
2003 KBS Drama Awards[35] Popularity Award One Million Roses Won